Okna a dveře

Dveře jsou bránou do Vašeho domova. Jsme připraveni pro Vás vyrobit plastové dveře, dřevěné dveře i hliníkové dveře, vždy v maximálním souladu s Vašimi požadavky. Navrhněte si vlastní vzhled dveří, které se stanou ozdobou Vašeho domova.

Nevíte si rady s tím, jaké dveře do svého domu pořídit? Neváhejte nás kontaktovat.

Plastová okna

Plastová okna Deceuninck, jež nabízíme, ideálním způsobem oddělují interiér od vnějšího prostředí ale zároveň nás s ním spojují. Plastová okna Deceuninck jsou pojata tak, aby jste je ani nevnímali. Snadno se začlení se do života Vašeho domu. Plastová okna Deceuninck dávají přednost elegantní střídmosti, a nabízí se jako systém spojující architektonický a dekorativní styl. Návrhem a proporcemi se hodí do prostředí klasického i moderního. Oblé okenní křivky plastových oken Deceuninck působí teple a příjemně na pohled i na dotek.

Výhody plastových oken

Největší výhodou volby plastových oken je povrchová úprava, která nevyžaduje žádnou údržbu a čištění je velmi snadné. Plast je tepelně odolný a nepodléhá rozpadu materiálů v takové míře, jako třeba dřevo. Vaši jedinou činností v péči o plastové okno bude promazání pohyblivých částí kování k zachování dokonalého komfortu při používání oken. Více se dozvíte v sekci údržba plastových oken.

Dřevěná eurookna

Eurookna jsou nabízena v pěti typových řadách, Každá řada vyhovuje jiným nárokům a splňuje kritéria pro odlišná využití. Tyto výrobky jsou určeny jak do obytných domů, tak i do veřejných staveb, jsou vhodné do památkových jiné do moderních budov. Jsou vyráběna ze dřeva vysušeného na 12–14%, přičemž důraz je kladen na radiální řezivo. Při výběru materiálu jsou vyřazeny dřevní vady jako suky, zásmolky a jiné kvalitativní nebo estetické vady. Nabídka materiálů je široká: smrk, modřín, dub a meranti. K povrchové ochraně oken se používají akrylátové vodou ředitelné barvy, jež ve spojení s důsledně dodržovaným a přesně stanoveným procesem schnutí jsou zárukou mnohaleté odolnosti povrchové úpravy.

Pro zasklení lze volit z nabídky izolačních dvojskel, popřípadě trojskel, s různými hodnotami koeficientů prostupu tepla, zvuku a úrovní bezpečnosti.

Okna jsou podle přání zákazníka vyráběna fixní, jednokřídlé, dvoukřídlé, vícekřídlé, balkónové, sklopné, otevíravé, posuvné (do stran i nahoru) a skládací.

Hliníková okna

Hliníková okna, kterými se naše firma zabývá, dodáváme z belgického profilu Aliplast.

Aliplast je celosvětově známou firmou zabývající se výrobou systémů z hliníku, své výrobní závody má rozmístěné po celém světě. Sídlo firmy Aliplast se nachází v Lokerenu, v Belgii. Se systémy Aliplastu se dnes již můžeme setkat prakticky všude, výrobní závody se nacházejí v Belgii, Francii, Velké Británii, Číně, Egyptě a v Polsku.

Díky své funkčnosti, technickým parametrům a estetické hodnotě zažívá tato branže rozkvět. Nové trendy navozují nové výzvy vedoucí k uspokojení představ architektů – tvůrců nových trendů a jakosti ve stavebnictví. A široká paleta výrobků firmy Aliplast určitě napomáhá tyto představy realizovat.

Předností hliníkových oken je vysoká kvalita a zároveň vysoká technologická úroveň s parametry, které vyhovují evropským normám jak třeba pro akustickou nebo tepelnou izolaci, tak také například odolnost vůči větru nebo pronikání vody. Hliníková okna jsou velmi pevná, vhodná do často namáhaných konstrukcí.

Protože je dnes Aliplast celosvětovým koncernem, dochází zároveň také k výměně mnoholetých prověřených zkušeností, což celkově přispívá k neustálému zlepšování kvality hliníkových oken a zvyšování výkonnosti firmy vůči zákazníkům.

Dnes Aliplast svým zákazníkům může nabídnout hliníkové systémy do oken a dveří (Imperial, Superial, Econoline a Triline), konstrukce v systému fasád (MC-Wall, MC Glass, Tanagra), posuvné systémy (Visoglide), skládací systémy (Visofold), zimní zahrady se zastřešením (Aliver, Pergola system, Victorian roof), balustrády a mnohé další. Systémy jsou rozděleny do dvou hlavních skupin – s tepelnou izolací a bez ní.

Celková nabídka je dnes tak široká, že Aliplast dokáže uspokojit jak vysoce náročné stálé zákazníky, tak i ty nově příchozí. Rozhodněte se pro hliníková okna a určitě neuděláte chybu. Kontaktujte jednu z našich poboček v Brně či Praze a objednejte si hliníková okna ještě dnes.