Sítě proti hmyzu, okenní sítě a žaluzie

Protihmyzové sítě

Velmi praktické a poslední dobou čím dál populárnější jsou sítě proti hmyzu. Nemusíte se o ně téměř starat, v okně mohou být po celý rok, aniž byste o nich věděli. Nijak neomezují otevírání ani zavírání oken a večer budete moci svítit a větrat zcela bez obav z otravného hmyzu a hlavně při montáži nedochází k narušení povrchu oken.

Protihmyzové sítě slouží jako zábranné zařízení, chránící interiéry před obtížným létajícím hmyzem. Uplatnění naleznou v obytných, rekreačních, administrativních a hospodářských provozech, jsou průhledné a příjemně rozptylují sluneční světlo.

Žaluzie

Žaluzie se staly nepostradatelnou součástí interiéru, chrání nejen proti slunečním paprskům, ale zároveň regulují světlo v místnosti a v neposlední řadě chrání i Vaše soukromí v bytě , kanceláři apod. Můžeme Vám nabídnout žaluzie ve více jak čtyřiceti barevných odstínech, kterými můžete zlepšit vzhled Vašeho interiéru. Žaluzie dodáváme i v odstínech imitací dřevin.

Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy interiéru (kuchyně,koupelna, obývací nebo dětský pokoj, pracovna) s barevnými doplňky tak vytvoří příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu.